Kan inte nå servern
397
1534141

Alimi Adewale

(Nigeria, Född 1974)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 340 - 1 790 EUR
1 420 - 1 890 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Köpinformation
Bildrättigheter

Konstverken i denna databas är skyddade av upphovsrätt och får inte återges utan rättighetshavarnas tillstånd. Konstverken återges i denna databas med licens av Bildupphovsrätt.

För konditionsrapport kontakta specialist
Louise Wrede
Stockholm
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Alimi Adewale
(Nigeria, Född 1974)

Utan titel

Signerad Alimi och daterad 19. Akryl på trä. Höjd 41 cm, längd 30 cm, djup 15 cm.