Kan inte nå servern

Golvur, allmoge, 1800-tal.

Golvur, allmoge, 1800-tal.

Bronserad urtavla med pressad dekor. Indexring med romerska siffror. Målat fodral med kannelyrer. Bredd 42, djup 21, höjd 195 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Kompletterad. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Skador.

Auktionen avslutades
Inga bud
0
S
E
K
0
E
U
R
0
USD
Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad.
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (0 bud)
Köpinformation