Möbler på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Runt bord på nedåt avsmalnande ben, fanérat med mahogny. Tre iläggsskivor. Längd 130-295, bredd 130, höjd 75 cm.
Slitage. Fläckar. Repor. Torrsprickor. Ställvis fanérskador.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
På grund av en teknisk orsak gick det inte att logga in. Vänligen undersök din Internetuppkoppling.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.