Design på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Grete Jalk, fåtölj, modell 118, France & Son, Danmark, 1950/60-tal.
Stomme av teak. Lösa textilklädda plymåer. Brickmärkt. Bredd 78, sitthöjd 44, höjd 73 cm.
Märken. Repor.
Konstverken i denna databas är skyddade av upphovsrätt och får inte återges utan rättighetshavarnas tillstånd. Konstverken återges i denna databas med licens av Bildupphovsrätt.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
På grund av en teknisk orsak gick det inte att logga in. Vänligen undersök din Internetuppkoppling.
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.