Signerad ON och daterad -04. Brons. Höjd 24 cm. Monterad på stensockel, totalhöjd 32 cm.
Smärre slitage.
Auktionen avslutades
Klubbat pris
290
E
U
R
3 245
S
E
K
306
USD
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
3
24 maj 12:57
290 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
2
22 maj 12:41
270 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
4
A
22 maj 12:30
250 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
5
22 maj 12:30
240 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
4
22 maj 12:14
220 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3
A
21 maj 7:43
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
2
21 maj 7:43
200 EUR
3
19 maj 23:55
180 EUR
1
18 maj 20:19
160 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
2
18 maj 9:54
150 EUR
1
18 maj 9:11
55 EUR
Alla tider är i CEST
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag:
Konstverken i denna databas är skyddade av upphovsrätt och får inte återges utan rättighetshavarnas tillstånd. Konstverken återges i denna databas med licens av Bildupphovsrätt.