Kan inte nå servern

1805 föremål
Sidobord, ett par, 2000-tal.
5d 12 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Marocko ca 280x204 cm.
2d 14 tim
Matta Marocko ca 280x204 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
3d 8 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk/skåp, omkring år 1900.
6d 14 tim
Skänk/skåp, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
5d 13 tim
Skänk/skåp, tidigt 1900-tal,
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kristian Krokfors, "Fjärran".
10d 12 tim
Kristian Krokfors, "Fjärran".
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
2 800 - 3 500 EUR
Klädskåp, 1900-talets första hälft.
5d 13 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matti Karppanen, Blåhakar på Gren.
10d 9 tim
Aktuellt bud
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Ferdinand von Wright, Orrar i havslandskap.
10d 12 tim
Aktuellt bud
5 000 EUR
Utropspris
14 000 - 18 000 EUR
Mulberry,väska " Bayswater".
6d 13 tim
Mulberry,väska " Bayswater".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Keshan, ca 395 x 295 cm.
5d 12 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Figuriner, 2 st, Italien, 1970/80-tal.
2d 12 tim
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cecilia Sikström, Perdita.
5d 9 tim
Cecilia Sikström, Perdita.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Pelle Åberg, Kvinna i röd hatt.
2d 11 tim
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-talets första hälft.
2d 9 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ester Helenius, Comedia del Arte.
10d 11 tim
Aktuellt bud
650 EUR
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
Pekka Halonen, Strandbjörkar.
10d 13 tim
Pekka Halonen, Strandbjörkar.
Aktuellt bud
2 700 EUR
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
Beverloo Corneille, Utan titel.
3d 13 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anita Nilsson Billgren, "Katter".
14 tim 51m
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1940/50-tal.
1d 14 tim
Golvlampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK